Оподаткування

  • Оцінка та аналіз міжнародного бізнесу, місцевих українських і міжнародних проектів, інвест-моделей, угод про спільну діяльність моделі податкового планування

Бізнес-середовище постійно перебуває в пошуку нових шляхів розвитку, як у середині країни, так і закордоном, включаючи залучення нових джерел інвестування і розробку нових моделей оподаткування. Міжнародний бізнес використовує вигоди від планування міждержавних ділових операцій. Наша компанія прагне створювати для клієнтів ефективні холдингові та торгівельні корпоративні структури. Наші спеціалісти надають комплексне обслуговування із питань реалізації та підтримки міжнародних та українських холдингових, торгових структур із врахуванням податкових та регуляторних питань (дозвільної системи для господарської діяльності, як в Україні, так і за кордоном).

Юридична фірма «Такс Терра» допомагає переглянути існуючі моделі бізнес-структур та побудувати найбільш оптимальні для клієнта бізнес-моделі.

  • надання правових висновків з питань українського оподаткування (у тому числі консультування по телефону і в письмовій формі)

Враховуючи постійну зміну податкового законодавства України, а також підходів податкових органів до тлумачення норм податкового законодавства, бізнес постійно потребує юридичних висновків незалежних спеціалістів у питаннях, пов’язаних із господарською діяльністю.

Юридична фірма «Такс Терра», спираючись на значний досвід консультування у податкових питаннях, допоможе розібратися в лабіринтах українського податкового законодавства та податкової практики, а також вкаже на можливі ризики діяльності юридичних та фізичних осіб. Найбільш часто до нашої юридичної фірми звертаються із питаннями щодо застосування норм законодавства України по податку на прибуток, податку на додану вартість, податку на доходи нерезидентів, податку на доходи фізичних осіб.

При цьому, «Такс Терра» пропонує консультації, як щодо застосування окремих норм податкового законодавства, так і щодо оподаткування окремих транзакцій, бізнес-процесів.

  • допомога підприємствам під час процедур податкових перевірок та слідчих дій

Під час проведення перевірок податкові органи вимагають надання первинної документації або інформації, яку не має право вимагати. Безпідставне перешкоджання надання даних або документів може призвести до негативних наслідків, як для підприємства в цілому, так і для директора чи головного бухгалтера особисто. Юристи, які супроводжують підприємства під час проведення перевірки податковими органами, допомагають знайти правильні шляхи виходу з ситуацій та попередити можливі негативні наслідки тих чи інших дій.

Варто пам’ятати, що на етапі проведення перевірки важливим є мінімізація ризиків донарахувань податкових зобов'язань та запобігання незаконним діям представників контролюючих органів України.

  • податкова медіація з метою врегулювання спорів, у яких беруть участь податкові органи

Застосування податкової медіації останнім часом набирає все більшої популярності у різних країнах і має всі шанси зайняти гідне місце і в Україні.

Податкова медіація – це процес переговорів між платником податків (юридичною чи фізичною особою) та уповноваженими особами податкових органів із метою досягнення взаємних результатів щодо спірних питань. Податкова медіація застосовується як в процесі податкового контролю, так і при врегулюванні поточних питань щодо оподаткування.

Тобто на сьогоднішній день медіація є альтернативним методом досудового врегулювання спорів, хоча чинне законодавство України не передбачає чіткого алгоритму проведення даного виду врегулювання. Застосування процедури медіації дозволяє платнику податків заощадити кошти і час на підготовку позовних заяв, представництво інтересів у суді та інше.

  • допомога у підготовці відповідей на запити, представлених контролюючими органами

Останнім часом платники податків в Україні отримують запити від контролюючих органів про надання інформації, як про господарські операції на підприємстві, так і про господарські операції з конкретним контрагентом, а також письмові вимоги про надання первинних документів (оригіналів чи та завірених копій). Як правильно відповідати на запити контролюючих органів? Які існують строки надання відповідей? Дані питання важливі, оскільки існує ризик, що у разі отримання некоректної відповіді, контролюючі органи проведуть на підприємстві позапланову перевірку. Підготовка коректної відповіді на запит зменшує ризик проведення перевірки, вилучення документів чи інших дій, які можуть суттєво вплинути на бізнес-процеси на підприємстві.

  • супроводження судових спорів із податковими органами, (включаючи оскарження податкових повідомлень-рішень)

Юридична фірма «Такс Терра» здійснює представництво в адміністративних спорах і готова в короткі строки підготувати справу до розгляду, розробити стратегію захисту компанії клієнта та відібрати пакет потрібних документів,

Юридична фірма «Такс Терра» пропонує представництво інтересів клієнта в податкових спорах із українськими податковими та митними органами.

Юристи юридичної фірми «Такс Терра» можуть долучитись до роботи над Вашою справою на будь-якій стадії судового процесу з метою розробки всіх можливих варіантів позиції захисту.

  • консультації щодо трансфертного ціноутворення та питань звичайних цін

Норми щодо трансфертного ціноутворення вимагають нового підходу до обґрунтування та встановлення цін. Недотримання базових вимог законодавства про ціноутворення може призвести до негативних наслідків компаній, а саме – до штрафних санкцій та спорів із податковими органами. Вчасно отримана консультація із питань трансфертного ціноутворення, проведений аудит первинної документації допоможе уникнути або суттєво зменшити податкові ризики щодо питань трансфертного ціноутворення.

  • податковий консалтинг і планування у сфері трудового законодавства та питань заробітної плати

Податкове навантаження на фонд оплати праці в Україні є високим. Саме тому на практиці, при структуруванні відносин із працівниками, менеджментом, розробки пакету компенсацій для працівників чи бонусної програми. важливо враховувати податкові норми України та угод про уникнення подвійного оподаткування. Юридична фірма «Такс Терра» обіцяє індивідуальний підхід по розробці моделі працевлаштування, найму менеджменту компанії, структурування бонусних програм, що відповідатимуть вимога податкового та трудового законодавства.

  • складання і перевірка податкових декларацій по доходам фізичних осіб (резидентів та нерезидентів)

Фізичні особи, які отримують доходи із більше, ніж одного джерела доходу (наприклад, від двох роботодавців), зобов’язані подавати річну декларацію про доходи. Складання податкових декларацій фізичними особами вимагає спеціальних знань із питань податкового та бухгалтерського обліку, оскільки кожна форма є складною і порушення щодо її заповнення може привести накладення штрафів та здійснення донарахувань.

Юридична фірма «Такс Терра» пропонує підготовку проекту декларацій та їх подачу від імені довірителя фізичної особи.